De Cock en tranen aan de Leie

A.C. Baantjer


Nederlands | 24-10-2012 | 138 pagina's

9789026113420

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 13,99

 Voorraad informatie
   POD (Beschikbaar als print-on-demand.)




Korte beschrijving/Annotatie

Op een zomerse avond meldt een jonge vrouw de vermissing van haar vader aan rechercheur De Cock. Op zich zijn vermissingen niet uitzonderlijk, behalve dat deze man president van de rechtbank is.

Tekst achterflap

Op een zomerse avond meldt een jonge vrouw de vermissing van haar vader aan rechercheur De Cock. Op zich zijn vermissingen niet uitzonderlijk, behalve dat deze man president van de rechtbank is. De Cock gaat op onderzoek uit, samen met zijn collega Vledder.

Biografie

A.C. Baantjer is onsterfelijk geworden met zijn ‘De Cock’-reeks, waarvan alle delen leverbaar zijn als boek, luisterboek en als e-book. Peter Römer is auteur en acteur. Nadat de De Cock-reeks werd voortgezet met vijf door hem geschreven delen naar de scenario’s van de tv-serie Baantjer, vervolgt hij nu de reeks met nieuw geschreven boeken. Zijn ‘De Cock’jes’ worden geprezen om de authentieke verhaallijnen en dialogen.

Details

EAN :9789026113420
Auteur: 
Uitgever :VBK Media
Publicatie datum :  24-10-2012
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :200 mm
Breedte :130 mm
Dikte :13 mm
Gewicht :183 gr
Status :POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Aantal pagina's :138
Reeks :  Baantjer