Het complot van Parijs

Steve Berry


Nederlands | 23-07-2014 | 447 pagina's

9789026128127

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99

 Voorraad informatie
   POD (Beschikbaar als print-on-demand.)




Korte beschrijving/Annotatie

Cotton Malone ontmaskert een hebzuchtige groep miljonairs met een verdachte belangstelling voor de schatten van Napoleon.

Tekst achterflap

Cotton Malone (5)

Wie weet waar Napoleons rijkdommen verborgen zijn? Cotton Malones vriend Thorvaldsen vraagt hem te helpen bij de ontmaskering van de Paris Club, een groep hebzuchtige multimiljonairs die de wereldeconomie wil manipuleren. De samenzweerders zijn zeer geïnteresseerd in de vermeende schat van Napoleon.

Cotton Malone zet zijn leven op het spel om de wereld te behoeden voor een internationale financiële anarchie. De persoonlijke agenda van Thorvaldsen lijkt evenwel roet in het eten te gooien, en Cotton Malone moet kiezen tussen vriendschap en landsbelang.

De boeken van Steve Berry zijn een must voor de fans van Dan Brown!

Biografie

De boeken van bestsellerauteur Steve Berry worden alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. Zijn thrillers verschijnen in veertig talen.

Details

EAN :9789026128127
Auteur: 
Uitgever :VBK Media
Vertaler : Peter van Dijk
Publicatie datum :  23-07-2014
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :230 mm
Breedte :150 mm
Dikte :34 mm
Gewicht :638 gr
Status :POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Aantal pagina's :447
Reeks :  Cotton Malone