Alles wat er is
Inge Duine
Nederlands | 03-03-2026 | 256 pagina's
9789026177491
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
21,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 03/03/2026
Korte beschrijving/Annotatie
Mira ontrafelt het familiegeheim waarover jarenlang gezwegen werd. Een indringend verhaal over verlies, trauma en kracht van spreken. Voor fans van Judith Koelemeijer.
Tekst achterflap
Een aangrijpend verhaal over familie, verlies en het zwijgen dat generaties overstijgt.
Wanneer Mira’s moeder ongeneeslijk ziek wordt, begint een zoektocht naar alles wat er nooit is uitgesproken. In een familie waar drie zelfmoorden als schaduwen over het heden hangen, probeert Mira grip te krijgen op haar verleden. Waarom wordt er gezwegen? Wat wordt er verzwegen? En wat betekent het om de stilte te doorbreken?
Alles wat er is is een gelaagde, intieme roman over de erfenis van trauma, de complexiteit van moeder-dochterrelaties en de kracht van woorden. In een stijl die zowel poëtisch als scherp is, ontvouwt zich een verhaal dat zich als een Matroesjkapop laag voor laag opent. Een boek dat raakt, schuurt en troost biedt.
Een indrukwekkend boek voor de lezers van Judith Koelemeijer, Lale Gül en Nina Polak.
Biografie
Inge Duine werkt bij Avans Hogeschool. Ze schrijft columns voor Punt (Avans Hogeschool) en publiceerde eerder twee thrillers bij uitgeverij de Fontein: De laatste tour (2016) en Op glad ijs (2018). Inge Duine woont in Tilburg.
Details
| EAN : | 9789026177491 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |