17,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 04/03/2026
Korte beschrijving/Annotatie
Wolfgang is een gek, grappig en ontroerend avontuur vol verrassingen. Het kinderboek van Laia Aguilar behandelt thema's als autisme, kinderdromen en familiegeheimen op luchtige wijze. Vanaf 10 jaar.
Tekst achterflap
Wolfgang is elf jaar en heeft een IQ van 152. Hij maakt graag lijstjes, droomt ervan om naar Neptunus te reizen en is een briljant pianist. Muziek is voor hem meer dan een hobby. Hij begrijpt noten beter dan mensen. Maar als zijn moeder plotseling overlijdt, moet hij ineens bij zijn vader gaan wonen, die hij nog nooit heeft gezien. Vastbesloten om toegelaten te worden tot het beste conservatorium ter wereld, sleurt hij zijn vader mee naar Parijs. Wat volgt is een gek, grappig en ontroerend avontuur, vol verrassingen, botsingen én geheimen die lang verborgen zijn gebleven.
Biografie
Laia Aguilar werd geboren in Barcelona in 1976. Ze studeerde Audiovisuele communicatie en combineert het schrijven van boeken met het schrijven voor televisie. Ze heeft meerdere prijzen gewonnen en schrijft zowel boeken voor kinderen als voor volwassenen.
Details
| EAN : | 9789026182976 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Hendrik Hutter |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |