Geloven in seizoenen
René van Loon
Nederlands | 16-03-2022 | 96 pagina's
9789043537544
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 14,99
Korte beschrijving/Annotatie
Een boek dat je kan verrassen, persoonlijk of als groep. Dankzij de toegevoegde gespreksvragen is dit boek ook geschikt voor gesprekskringen.
Tekst achterflap
Geloven in seizoenen belicht de seizoenen in het geloofsleven en in de kerk. Herfst en winter, lente en zomer: ieder hebben ze hun eigen sfeer. Na de stormachtige herfst en de koude winter komt altijd weer de vrolijke lente en de rustige, vreugdevolle zomer. Veel hiervan is herkenbaar in het geloofsleven: de herfstige verlieservaring, maar ook de opbloeiende voorjaarsvreugde. Ook in het kerkelijk leven zijn er tijden van terugloop en overleven, maar ook van nieuwe bloei. Het is een invalshoek die veel creativiteit losmaakt en nieuwe inzichten biedt. Een boek dat je kan verrassen, persoonlijk of als groep. Dankzij de toegevoegde gespreksvragen is dit boek ook geschikt voor gesprekskringen.
Biografie
René van Loon is predikant binnen de Protestantse Kerk en werkzaam in Rotterdam. Hij is zijn leven lang al bezig met missionaire vragen en activiteiten. Eerder schreef hij verschillende boeken, waaronder Lente in de kerk.
Details
EAN : | 9789043537544 |
Uitgever : | VBK Media |
Publicatie datum : | 16-03-2022 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 215 mm |
Breedte : | 135 mm |
Dikte : | 10 mm |
Gewicht : | 147 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 96 |